Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Gadu Gadu 7.7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Gadu Gadu 7.7 (/gadu-gadu-7-7-1452-t)



Gadu Gadu 7.7 - unster - 23.09.2009 20:00

Witam,
mam (i pewnie nie tylko ja) problem z Gadu Gadu; problem mało znaczący ale po prostu irytujący...

animowane emotikony migają na czarnym tle, co po prostu strasznie rozprasza.

Zastanawiałem się czy może ktoś znalazł jakieś rozwiązanie Uśmiechnięty


RE: Gadu Gadu 7.7 - Romanek100 - 23.09.2009 20:06

No to mi raczej wygląda na: zły sterownik grafiki, złą rozdzielczość, złe odświeżanie. Bo Gy Gy działa poprawnie.


RE: Gadu Gadu 7.7 - unster - 23.09.2009 20:25

no gadu śmiga, ale jak tak przejrzałem google to nie jestem jedyną osobą, która ma coś takiego...


RE: Gadu Gadu 7.7 - lc0ne - 23.09.2009 20:29

U mnie to samo... wyłączyłem emoty i po problemie Cwaniak


RE: Gadu Gadu 7.7 - Luke - 23.09.2009 20:42

Ja również miałem ten problem. Z tego też powodu zainstalowałem wersję 8, której tak bardzo nie lubię, ale tam przynajmniej nie ma tego problemu. Zniesmaczony

Jestem hardcorem i zrobię swoje własne gadu. Mam już (prawie...) główne okno, ale jeszcze niewiele tu działa. Zadowolony
[Obrazek: wp8179_GG.png]
Cieszę się, że udało mi się dobrze opanować programowanie w Aero Glass. Przyciski ładnie się uwypuklają, jak najedzie się na nie myszką; działa lista kontaktów, z którą też męczyłem się wiele godzin (moja własna kontrolka, ach Zadowolony jeszcze tylko słoneczka zrobię i takie tam...); pole do wstawiania opisu w stylu Windows 7; a tym małym trójkącikiem można sobie zwijać pasek narzędzi... Pewnie najtrudniejsze będzie rozkminienie tego całego protokołu GG, ale jeszcze zajmuję się interfejsem, więc chwilowo się tym nie martwię. Pewnie minie sporo czasu, zanim to moje GG ujrzy światło dzienne, ale mam nadzieję, że Windows 7 będzie jeszcze królował na naszych komputerach, bo to głównie pod ten system tworzę ten komunikator. Zacieszacz No, to wystarczy tego offtopa. Pierwszy raz komukolwiek piszę o tym projekcie, bo nie lubię zdradzać swoich planów w trakcie budowy, więc już siedzę cicho. Uśmiechnięty


RE: Gadu Gadu 7.7 - lc0ne - 23.09.2009 21:19

Jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki Zacieszacz


RE: Gadu Gadu 7.7 - slawektor - 23.09.2009 21:33

(23.09.2009 21:19)lc0ne napisał(a):  Jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki Zacieszacz

To tak jak ja.Powodzenia.Uśmiechnięty lc0ne odinstaluje wreszcie aqq Zacieszacz


RE: Gadu Gadu 7.7 - unster - 23.09.2009 22:07

(23.09.2009 21:33)slawektor napisał(a):  
(23.09.2009 21:19)lc0ne napisał(a):  Jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki Zacieszacz

To tak jak ja.Powodzenia.Uśmiechnięty lc0ne odinstaluje wreszcie aqq Zacieszacz

no ja właśnie w ramach testów miałem dziś to aqq ale nie mogę przyzwyczaić się bo nie ma idealnie wyglądającej wg. mnie skórki itd. kurczę no jakby było jakieś rozwiązanie tych emotek.

próbowałem nawet podmienić wszystkie animowane emoty na statyczne, ale w efekcie gadu przestało reagować na niektóre emoty.