Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd podczas przywracania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Błąd podczas przywracania (/blad-podczas-przywracania-14492-t)



Błąd podczas przywracania - duszek_5 - 05.03.2011 18:50

Witam wszystkich
niedawno założyłem temat http://windows7forum.pl/przywracanie-systemu-blad-t-14466.html
jednak nie udało mi się przywrócić systemu więc postanowiłem użyć Acer eRecovery Management i przywrócić system do ustawień fabrycznych. Wszystko niby ładnie się robi zakończeniu przywracania i aktualizacji systemu pokazuję się taki oto błąd:
[attachment=2407]
Po ponownym uruchomieniu laptopa pojawia się znów to samo.
Czy jest może jeszcze jakaś szansa na naprawienie tego błędu?? Bo nie mam już praktycznie nadziei.
PS:Acer Aspire One d260.Do laptopa nie dostałem żadnej płyty z systemem.Niestety nie mam również kopii zapasowej.
Proszę o pomoc i wyrozumiałość.Pozdrawiam


RE: Błąd podczas przywracania - Nasa - 05.03.2011 18:52

A jeżeli bootuje Ci się system to nie masz opcji 'wejścia' do partycji recovery tam chyba jest F8.


RE: Błąd podczas przywracania - duszek_5 - 05.03.2011 18:56

Niestety nie ma takiej opcji.Mam tylko F2 do biosu i nic więcej.


RE: Błąd podczas przywracania - Portator - 06.03.2011 07:45

Witam. Zakladasz nowy wątek zamiast kontynuować poprzedni.
Nie masz kopii zapasowej ani obrazu systemu ( to błąd ). Uruchom partycję recovery przez wciśnięcie kombinacji Alt+F10, podczas uruchamiania systemu, przey pokazaniu się logo. Potem wybierz język i rozpocznij przywracanie.


RE: Błąd podczas przywracania - duszek_5 - 06.03.2011 21:05

Dzięki wielkie za odpowiedzi udało mi się przywrócić system do ustawień początkowych i przepraszam za zakładanie nowych tematów ale myślałem że nie będzie do tamtego pasować ale dzięki jeszcze raz. Pozdrowienia
Temat do zamknięcia.