Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy z kopiowaniem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problemy z kopiowaniem (/problemy-z-kopiowaniem-14422-t)



Problemy z kopiowaniem - mariokol33 - 02.03.2011 17:41

:)WitamUśmiechnięty

Dysk 1tb windows7 ultimate sp1 partycja C system 200tb i reszta na D problem tego typu ze przy kopiowaniu z dysku cna d lub odwrotnie lub przy tworzeniu archiwum winrar pokazuje ze jest za mało pamięci czy możecie mi poradzić o co chodzi pozdrawiam


RE: Problemy z kopiowaniem - Nasa - 02.03.2011 18:10

Po pierwsze zapewne chodzi o wielkość partycji w MB
Zainstaluje sobie program Extreme Copy, z którego korzystam, zobaczysz czy da się kopiować...


RE: Problemy z kopiowaniem - mariokol33 - 02.03.2011 18:37

(02.03.2011 18:10)Nasa napisał(a):  Po pierwsze zapewne chodzi o wielkość partycji w MB
Zainstaluje sobie program Extreme Copy, z którego korzystam, zobaczysz czy da się kopiować...


napisz dlaczego się tak dzieje a nie ze mam sobie coś zainstalować po co odpisujesz jak nie wiesz
może to problem ze strony sp1 albo coś z dyskiem 1 terabajta sam już nie wiem


RE: Problemy z kopiowaniem - Nasa - 02.03.2011 18:39

Jak zainstalujesz ten program to się dowiesz czy można chociaż kopiować, a nie na mnie naskakuj. Na tym forum obowiązuje etykieta, a widzę że To Twój 2gi post więc widocznie nie przeczytałeś regulaminu...


RE: Problemy z kopiowaniem - mariokol33 - 02.03.2011 19:25

(02.03.2011 18:37)mariokol33 napisał(a):  
(02.03.2011 18:10)Nasa napisał(a):  Po pierwsze zapewne chodzi o wielkość partycji w MB
Zainstaluje sobie program Extreme Copy, z którego korzystam, zobaczysz czy da się kopiować...


napisz dlaczego się tak dzieje a nie ze mam sobie coś zainstalować po co odpisujesz jak nie wiesz
może to problem ze strony sp1 albo coś z dyskiem 1 terabajta sam już nie wiem

ja nie napisałem ze nie mogę kopiować tylko ze mam problem z kopiowaniem czyli nie oznacza to ze nie mogę bo jedne pliki się kopiują inne nie a forum jest po to by wyrażać opinie i dyskutować i będę pisał to co chce widzę ze nie znasz tematu rozwiązując to instalowaniem jakiegoś programu sprawa leży po stronie technicznej


RE: Problemy z kopiowaniem - andrew-jar - 02.03.2011 19:46

Witam
@mariokol33 - faktycznie forum służy pomocą ale i Ty dostosuj się do wypowiedzi.
I tak Skoro dysk ma 1TB to partycja C ma 200GB (pisz poprawnie, zobacz jak napisałeś wyżej).
Następnie piszesz :
Cytat:winrar pokazuje ze jest za mało pamięci
Co ma pojemność dysku do pamięci? - przecież chodzi o pamięć operacyjną.
Napisz ile posiada twój sprzęt pamięci oraz ile procesów korzysta z niej.

Cytat:może to problem ze strony sp1 albo coś z dyskiem
Ani to wina SP1 ani też dysku.
Dodatkowo sprawdź czy programy zwalniają pamięć po zamknięciu programu.


RE: Problemy z kopiowaniem - mariokol33 - 02.03.2011 19:57

(02.03.2011 19:46)andrew-jar napisał(a):  Witam
@mariokol33 - faktycznie forum służy pomocą ale i Ty dostosuj się do wypowiedzi.
I tak Skoro dysk ma 1TB to partycja C ma 200GB (pisz poprawnie, zobacz jak napisałeś wyżej).
Następnie piszesz :
Cytat:winrar pokazuje ze jest za mało pamięci
Co ma pojemność dysku do pamięci? - przecież chodzi o pamięć operacyjną.
Napisz ile posiada twój sprzęt pamięci oraz ile procesów korzysta z niej.

Cytat:może to problem ze strony sp1 albo coś z dyskiem
Ani to wina SP1 ani też dysku.
Dodatkowo sprawdź czy programy zwalniają pamięć po zamknięciu programu.

kolego jak sie to robi , włączyłem komputer wszedłem na dysk d chce skopiować plik na dysk c i nie moge dostaje info za mało pamięci powtarzam kilka razy i dopiero dajmy za 5 idzie


RE: Problemy z kopiowaniem - andrew-jar - 02.03.2011 20:02

Napisałem pogrubioną czcionką :
Napisz ile posiada twój sprzęt pamięci oraz ile procesów korzysta z niej.

Cytat:dostaje info za mało pamięci powtarzam kilka razy i dopiero dajmy za 5 idzie
Twoja pamięć jest wykorzystywana przez inne programy - procesy, jak zakończą i zwolnią ją dopiero możesz kopiować


RE: Problemy z kopiowaniem - mariokol33 - 02.03.2011 20:31

(02.03.2011 20:02)andrew-jar napisał(a):  Napisałem pogrubioną czcionką :
Napisz ile posiada twój sprzęt pamięci oraz ile procesów korzysta z niej.

Cytat:dostaje info za mało pamięci powtarzam kilka razy i dopiero dajmy za 5 idzie
Twoja pamięć jest wykorzystywana przez inne programy - procesy, jak zakończą i zwolnią ją dopiero możesz kopiować

napisałem ci jasno kiedy to misie robi przeczytaj post wyżej ze po włączeniu kompa czyli procesor nie jest obciążony dodam ze cały komp jest nowy wszystko dysk płyta procesor duo słowem wszystko i co ty na to


RE: Problemy z kopiowaniem - Nasa - 02.03.2011 20:42

(02.03.2011 20:31)mariokol33 napisał(a):  napisałem ci jasno kiedy to misie robi przeczytaj post wyżej ze po włączeniu kompa
1)nie wiedziałem że misie robi człowiek ale co ja tam wiem
2) A jak Ci się to może robić gdy komp jest wyłączony
3) przeskanuj system antywirusem,
4) sprawdź wykorzystanie pamięci operacyjnej w menadżerze zadań


RE: Problemy z kopiowaniem - mariokol33 - 02.03.2011 20:45

(02.03.2011 20:42)Nasa napisał(a):  
(02.03.2011 20:31)mariokol33 napisał(a):  napisałem ci jasno kiedy to misie robi przeczytaj post wyżej ze po włączeniu kompa
1)nie wiedziałem że misie robi człowiek ale co ja tam wiem
2) A jak Ci się to może robić gdy komp jest wyłączony
3) przeskanuj system antywirusem,
4) sprawdź wykorzystanie pamięci operacyjnej w menadżerze zadań

:PhehehZadowolony