Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wrażenia po instalacji Service Pack 1 na Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Wrażenia po instalacji Service Pack 1 na Windows 7 (/wrazenia-po-instalacji-service-pack-1-na-windows-7-14321-t)



Wrażenia po instalacji Service Pack 1 na Windows 7 - pankracy1991 - 26.02.2011 18:17

Nie no kilka dni po instalacji i jestem zrozpaczony. Nie dość że zmieniło ikonę menu start, woła o przeprowadzenie testu wydajności, pokazał sie klucz aktywacji w właściwościach komputera to ponownie wwaliła sie aktualizacja kb971033 która sprawdza legalność zainstalowało mi sie to dziadostwo ale użyłem takiego czegoś jak remove wat22 to tylko to powiadomienie z właściwości sie ukryło i po pewnym czasie u dolu ekranu pokazuje sie ze nielegalna kopia systemu a jak wchodzę we właściwości komputera to po chwili to znika. Wiecie jak temu poradzić?? Jak dobrze sobie przypominam kiedyś tez coś było z ta poprawka i oprócz użycia programy w plikach systemu jakieś foldery sie usuwało ale ja nie wiem jakie. Pomożecie??


RE: Wrażenia po instalacji Service Pack 1 na Windows 7 - andrew-jar - 26.02.2011 18:35

(26.02.2011 18:17)pankracy1991 napisał(a):  Nie no kilka dni po instalacji i jestem zrozpaczony. Nie dość że zmieniło ikonę menu start, woła o przeprowadzenie testu wydajności, pokazał sie klucz aktywacji w właściwościach komputera to ponownie wwaliła sie aktualizacja kb971033 która sprawdza legalność zainstalowało mi sie to dziadostwo ale użyłem takiego czegoś jak remove wat22 to tylko to powiadomienie z właściwości sie ukryło i po pewnym czasie u dolu ekranu pokazuje sie ze nielegalna kopia systemu a jak wchodzę we właściwości komputera to po chwili to znika. Wiecie jak temu poradzić?? Jak dobrze sobie przypominam kiedyś tez coś było z ta poprawka i oprócz użycia programy w plikach systemu jakieś foldery sie usuwało ale ja nie wiem jakie. Pomożecie?

A tak na serio, masz legala?


RE: Wrażenia po instalacji Service Pack 1 na Windows 7 - pankracy1991 - 26.02.2011 20:06

no mam ale wywala ze nielegalna


RE: Wrażenia po instalacji Service Pack 1 na Windows 7 - andrew-jar - 26.02.2011 20:34

być może coś instalowałeś (np. spolszczenie, lub coś innego)


RE: Wrażenia po instalacji Service Pack 1 na Windows 7 - PITUCH - 26.02.2011 22:25

no legalna jak i koka na świecie Zadowolony