Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z przypisaniem klawiszy pod klawkę. /Rejestr/ - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z przypisaniem klawiszy pod klawkę. /Rejestr/ (/problem-z-przypisaniem-klawiszy-pod-klawke-rejestr-14317-t)



Problem z przypisaniem klawiszy pod klawkę. /Rejestr/ - snorg - 26.02.2011 20:07

Problem z przypisaniem klawiszy pod klawkę.

Witam,

mam następujący problem , a więc, zakupiłem multimedialną klawiaturkę, i posiada ona magiczny przycisk jak tryb uśpienia. lecz ja zamiast trybu uśpienia chciałbym aby pod tym klawiszem po prostu wyłączał się komputer.

i nawet wpadłem na pomysł jak to zrobić (po prostu przemianować opcję w ustawieniach planu zasilania pod opcją Przyciski zasilania i pokrywa co widać w załączonym screenie), lecz w tej opcji rozwijalnej nie ma opcji abym mógł wybrać "Zamknij" po prostu tylko są trzy tryby widoczne na screenie.

Wie ktoś teraz jak można dodać tam także opcję ZAMKNIJ ? pewnie by to trzeba było zrobić za pomocą rejestru tak ?

a może jest inny , łatwiejszy sposób a żeby klawisz uśpienia z klawki był czytany przez Windows jako klawisz zamknięcia ?