Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Driver Max - czy będzie działał pod 7?? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Driver Max - czy będzie działał pod 7?? (/driver-max-czy-bedzie-dzialal-pod-7-143-t)



Driver Max - czy będzie działał pod 7?? - crazypiter1990 - 08.02.2009 19:17

Witam .. Mam od kilku dni zianstalowanego Wina 7 ..... kilka sterowników nie mam zainstalowanych;p i mam putanie Czy Driver Max bedzie działa pod 64 bit Win 7??


RE: Driver Max - czy będzie działał pod 7?? - Admin - 08.02.2009 20:12

Ogólnie jest tak, że jedne programy działają pod systemami x64, drugie nie. Jeśli nie masz dokładnych informacji na temat tego, czy program jest 32 czy 64 bit to najlepszym sposobem jest po prostu zainstalowanie i sprawdzenie. Problem w tym, że to program od sterowników i pytanie teraz czy masz tam zachowane drivery od poprzedniego systemu i jakiego systemu. Większość aplikacji 32 bit działa pod systemem x64 ale sterowniki muszą być dokładnie napisane pod daną architekturę, czyli albo 32 albo 64 bit.

Jeśli Twoim poprzednim systemem, na którym robiłeś archiwum sterowników nie była to 64-bitowa Vista to nie ma co próbować, ściągnij nowe drivery pod x64Uśmiechnięty