Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomeniem Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomeniem Windows 7 (/problem-z-uruchomeniem-windows-7-1422-t)



Problem z uruchomeniem Windows 7 - rafal2081 - 21.09.2009 20:48

Zainstalowałem wczoraj Windows 7 instalacja przebiegala normalnie, ale gdy mi sie system uruchamia tylko zamiast wyświetlić się pulpit to pokazuje się czarny ekran z wskaźnikiem myszki.
Config. pc. E2160, 3gb ram, ati 3650 top


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - BarThu - 21.09.2009 23:28

Zdarzylo mi sie tak jak zaladowalem sterownik do WiFi (mialem z nim male problemy pare dni temu). Usuniecie sterownika z pod trybu awaryjnego, reboot i zainstalowanie sterownika ponownie rozwiazalo problem.

Ciezko powiedziec czy w Twoim przypadku tez bedzie to tez sterownik WiFi albo czy w ogole bedzie to problem ze sterownikiem.

//BT


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - rafal2081 - 22.09.2009 06:03

Ale ja mam czysty sytem nic jeszcze nie wgrałem.


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - requ - 22.09.2009 13:11

Witam.
U mnie również pojawił się taki problem po około 2 miesiącach użytkowania.
Proces uruchamiania się systemu do momentu logowania przebiega bezproblemowo. Dopiero po zalogowaniu, czarny ekran i kursor myszki. Tutaj zatrzymuje się nawet do 10 minut bez żadnej pracy HDD.
Czy ktoś ma jakiś pomysł?


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - tn9umtw - 22.09.2009 16:00

Hej, ja mam ten sam problem, po restarcie systemu i zalogowaniu się na ekranie widać czarny ekran i kursor jak u przedmówcy.
Problem znika po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu, wówczas wszystko wraca do normy.
Dodam także że windows w wer. x64 używam od ok 2 m-cy i problem pojawił się nie wiadomo skąd


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - Mundek26 - 22.09.2009 17:46

Weście mi wystawcie linki do Windowsa 7RTM po Polsku tylko tego od microsoftu.
Dzięki wielkie


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - zdenko - 25.09.2009 17:14

Ja tez miałem dzisiaj taki problem (pierwszy raz)
Wczoraj wieczorem normalnie zamknąłem system, dzisiaj włączam i działo sie tak jak jest to opisane wyzej... po zresetowaniu komputera ponownie wyskoczył czarny ekran z kursorem. Potem zresetowalem jeszcze raz i działa...


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - vvortax - 25.09.2009 20:00

U mnie to czasem w trakcie ladowania systemu komp sie resetuje. Co do czarnego ekranu to mialem podobnie, tyle ze po jakims czasie sie uruchamil windows. Jak widac Windows 7 nie jest dopracowany.


RE: Problem z uruchomeniem Windows 7 - bend - 27.09.2009 14:00

W tym przypadku mi pomogło to http://windows7forum.pl/hibernacja-dodatkowe-obciazenie-hdd-i-systemu-t-1506.html