Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak połączyć się XP z udostępnioną drukarką na Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Jak połączyć się XP z udostępnioną drukarką na Windows 7? (/jak-polaczyc-sie-xp-z-udostepniona-drukarka-na-windows-7-14214-t)



Jak połączyć się XP z udostępnioną drukarką na Windows 7? - Torquenstain - 22.02.2011 22:05

Witam,
mam podpiętego Brothera FAX-1840C pod Windows 7 Ultimate 64-bity. W trakcie gdy chcę się połączyć z nim na drugim komputerze z Windowsem XP Service Pack 3 32-bity występuje problem niewłaściwych sterowników. Wie ktoś może jak to rozwiązać?
System teoretycznie daje możliwość doinstalowania sterowników w formacie plików *.inf, ale podczas próby ich zainstalowania również wyrzuca błąd, że nie są właściwe.


RE: Jak połączyć się XP z udostępnioną drukarką na Windows 7? - Marys - 23.02.2011 01:29

Pobierz sterowniki ze strony producenta i zainstaluj na XP, w Win7 samo może pobrać, a jeśli sobie nie pobrał to też ściągnij i udostępnij drukarkę na Win7.
Chociaż ja u siebie tylko podłączyłem drukarkę i już mi wszystko działało i było w siec Zadowolony


RE: Jak połączyć się XP z udostępnioną drukarką na Windows 7? - Torquenstain - 23.02.2011 10:44

Pół dnia przeinstalowywałem sterowniki na różne sposoby i nic... Cały czas na XP wyskakuje błąd, że sterownik jest niepoprawny.