Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 na laptopie "emachines" - BOOTMGR is missing! przy starcie (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 na laptopie "emachines" - BOOTMGR is missing! przy starcie (rozwiązany) (/windows-7-na-laptopie-emachines-bootmgr-is-missing-przy-starcie-rozwiazany-14196-t)



Windows 7 na laptopie "emachines" - BOOTMGR is missing! przy starcie (rozwiązany) - sel74 - 22.02.2011 12:09

Witam serdecznie

Mam taki problem , mam laptopa "emachines" od kilku dni i dzis rano wyskoczyła mi informacja BOTMGR is missing Pres Ctrl+Alt+Del to restart.

Nadmienię, iż nie zdążyłem wypalić żadnej płytki ratunkowej a system jest w lapie. Proszę o pomoc co ma zrobić ? Mogę ewentualnie do biosu wejść .


RE: Win7 na laptopie "emachines" i wyświetlona informacja BOOTMGR is missing ! - bodziulla - 22.02.2011 14:34

Hej.
Czy możesz wejść w tryb awaryjny?.


RE: Win7 na laptopie "emachines" i wyświetlona informacja BOOTMGR is missing ! - sel74 - 22.02.2011 15:45

nic nie mogę zrobić , tylko bios


RE: Win7 na laptopie "emachines" i wyświetlona informacja BOOTMGR is missing ! - spoko2 - 22.02.2011 16:30

http://windows7forum.pl/bootmgr-is-missing-w-toshibie-t-12659.html - Tutaj pisaliśmy o tym. Pobierz dysk naprawczy Windows 7.


RE: Win7 na laptopie "emachines" i wyświetlona informacja BOOTMGR is missing ! - Portator - 22.02.2011 16:31

Witaj. Jeżeli masz laptop od kilku dni, przywróć system z partycji Recovery. Podczas uruchamiania przy logo Acer wciśnij Alt + F10. Zostanie przywrócony do stanu pierwotnego.
W Biosie należy upewnić się, czy ustawienie [Acer D2D Recovery] w opcji [Main]
jest [Enabled].


RE: Win7 na laptopie "emachines" i wyświetlona informacja BOOTMGR is missing ! - sel74 - 22.02.2011 17:58

Dzięki wielkie, właśnie ruszyło , skorzystałem z ALT 10...