Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Reinstalując windows jak uniknąć pobierania poprawek? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Reinstalując windows jak uniknąć pobierania poprawek? (/reinstalujac-windows-jak-uniknac-pobierania-poprawek-14100-t)



Reinstalując windows jak uniknąć pobierania poprawek? - sppp - 19.02.2011 20:01

Mam szybkie pytanie, bo zaraz będę reinstalował Windows 7 64 bit.
Nie chcę czekać, aż mi się pobiorą wszystkie poprawki... czy można je skopiować z istniejącej już zaktualizowanej instalacji windows?


RE: Reinstalując Windows jak uniknąć pobierania poprawek? Jak je przenieść z zainstalo... - czerwin97 - 19.02.2011 20:08

Chyba trzeba się dobrze znać na komputerach aby wyciągnąć takie pliki. Ale nie jestem pewien. Ponieważ Updater aktualizuje wszystkie pliki które znajdują się na dysku gdzie jest windows w folderze WINDOWS. Więc chyba się nie da. (nie jestem w 100%-ach pewien).


RE: Reinstalując windows jak uniknąć pobierania poprawek? - bodziulla - 19.02.2011 20:32

Hej.
Niestety nie ma takiej możliwości. Najlepiej jak zrobisz sobie obraz systemu, sterowników, aktualizacji itd i przy następnej reinstalacji masz jak znalazł wszystkoCwaniak
pzdr


RE: Reinstalując windows jak uniknąć pobierania poprawek? - equimanthorn - 20.02.2011 12:26

(19.02.2011 20:01)sppp napisał(a):  Mam szybkie pytanie, bo zaraz będę reinstalował Windows 7 64 bit.
Nie chcę czekać, aż mi się pobiorą wszystkie poprawki... czy można je skopiować z istniejącej już zaktualizowanej instalacji Windows?

oczywiście można-pliki te znajdują się w lokalizacji C:\Windows\SoftwareDistribution\Download\