Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows XP Pro-style się nie ładują - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Windows XP Pro-style się nie ładują (/windows-xp-pro-style-sie-nie-laduja-14026-t)



Windows XP Pro-style się nie ładują - MrWilk3000 - 17.02.2011 13:53

Po zainstalowaniu UXTheme Multi-Patcher (Neowin Edition) 4.0 style wizualne przestały się ładować. Formata nie mogę zrobić,ponieważ mam preinstalowany system.Program usunął punkty przywracania.Jak to cofnąć?


RE: Windows XP Pro-style się nie ładują - ihatebuffering - 17.02.2011 14:16

Spróbuj odinstalować program. Przestały się ładować? Może trzeba jeszcze coś dograć. Program na pewno podmienił jakieś pliki, dowiedz się jakie i pobierz z sieci oryginalne ich wersje, potem podmień.


RE: Windows XP Pro-style się nie ładują - MrWilk3000 - 17.02.2011 15:08

(17.02.2011 14:16)ihatebuffering napisał(a):  Spróbuj odinstalować program. Przestały się ładować? Może trzeba jeszcze coś dograć. Program na pewno podmienił jakieś pliki, dowiedz się jakie i pobierz z sieci oryginalne ich wersje, potem podmień.

Programu nie mogę odinstalować (nie ma go w Dodaj lub usuń programy).Dogrywać nic nie trzeba.


RE: Windows XP Pro-style się nie ładują - ihatebuffering - 17.02.2011 15:15

A gdy wgrasz jakieś nowe themy? Bo nie ładują Ci się standardowe 3 themy z Windows XP? Próbuje Ci pomóc, ale nigdy nie używałem takich paczerów/transformatorów itp na XP, bo przeważnie źle się to kończyło. Program na pewno podmienił kilka plików, tylko nie wiem jakich.


RE: Windows XP Pro-style się nie ładują - MrWilk3000 - 17.02.2011 17:16

Patch ma możliwość cofnięcia zmian.Tylko wyskakuje komunikat Do you want to enable or disable themes service.Kliknąć Enable czy Disable.


RE: Windows XP Pro-style się nie ładują - dziki314 - 17.02.2011 17:33

Enable Cwaniak