Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z windows installer (instalator windows) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z windows installer (instalator windows) (/problem-z-windows-installer-instalator-windows-13957-t)



Problem z windows installer (instalator windows) - elvismt - 15.02.2011 00:17

Witam

Znów mam problem z nieszczęsnym Windows 7 .
System operacyjny: Windows 7 64bit pl professional
Service pack systemu operacyjnego: brak

Gdy tylko próbuje cokolwiek zainstalować np. skype java inny program dostaje komunikat:

Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows. Może mieć to miejsce, jeśli instalator windows jest niepoprawnie zainstalowany...

Szukałem w internecie porady ale niestety nic nie znalazłem a na tym rum już raz dostałem fachową pomoc więc proszę o nią jeszcze raz jak to rozwiązać?

dodam że Usługa instalator Windows jest uruchomiona w usługach.


RE: Problem Z Windows installer (instalator Windows) - Portator - 15.02.2011 09:24

Witaj. Użyj przywracania systemu. Jeżeli nic nie da uruchom płytę instalacyjną i wywołaj opcję Napraw komputer.


RE: Problem z Windows installer (instalator Windows) - elvismt - 15.02.2011 14:14

To nie takie proste, Przywracanie systemu nie działa (ochrona systemu wyłączona chociaż kiedyś włączałem) a po wywołaniu opcji napraw komputer co dalej?


RE: Problem z Windows installer (instalator Windows) - Portator - 15.02.2011 16:33

(15.02.2011 14:14)elvismt napisał(a):  a po wywołaniu opcji napraw komputer co dalej?

Użyj jej.


RE: Problem z Windows installer (instalator Windows) - elvismt - 20.02.2011 20:58

Użyłem tej opcji i faktycznie teraz działa Uśmiechnięty tylko że nie wiem czemu teraz nie mogę wejść na jeden ze swoich dysków twardych gdy go kliknę to system zaczyna mulić prawie się wiesza i tak w kółko dodam że na trybie awaryjnym wszystko śmiga jak trzeba, no nic to już mniejszy problem więc może sobie poradzę