Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z aktualizacją Windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z aktualizacją Windows (/problem-z-aktualizacja-windows-13918-t)



Problem z aktualizacją Windows - kryzys13 - 13.02.2011 21:00

Witam,
Mam problem z aktualizacją systemu. Mianowicie po zainstalowaniu automatycznych aktualizacji Windowsa nie mogę otwierać folderów oraz dysków, pojawia się komunikat.''Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. Zainstaluj..." Mogę otwierać foldery tylko poprzez kliknięcie prawym klawiszem myszy wybierając opcję "otwórz".
Pomaga przywrócenie systemu ale tylko na chwilę, do momentu kiedy system ponownie się aktualizuje.
Please o pomoc.
Sprzęt:
Lenovo Y530
System:
Windows 7 Home Premium.


RE: Problem z aktualizacją Windows - martin1984r - 13.02.2011 21:51

To aktualizuj każdą poprawkę osobno i patrz czy coś się dzieję , w ten sposób ustalisz którą poprawka sprawia problem, wtedy ją nie będziesz instalował, po za tym 22 lutego będzie już SP1 dostępny publicznie.


RE: Problem z aktualizacją Windows - kryzys13 - 13.02.2011 22:28

Zrobiłem jak radziłeś jedna akualizacja genereowała ten błąd i z otwieraniem folderów nie ma problemów ale teraz pojawił sie komunikat że system windows nie jest oryginalny. Oczywiście jest! Laptop kupiłem z Vistą ale była opcja upgrade do 7 tylko po kosztach przesyłki.
Pojawił się także komunikat że mogę pobrać wersję oryginalną, kliknąłem zapytaj później. Czy jeżeli pojawi się o raz kolejny ten komunikat, to pobrać?


RE: Problem z aktualizacją Windows - martin1984r - 13.02.2011 22:34

Ja bym pobrał, ale zrobiłeś aktywacje Windows 7 czy jak to wyglądało?


RE: Problem z aktualizacją Windows - kryzys13 - 13.02.2011 23:08

Zarejestrowałem się na stronie Lenovo, podałem dane kompa i rodzaj systemu. Po ok 2 tyg otrzymałem płytkę z Win 7, zrobiłem upgrade i to tyle. Dodam że miało o miejsce prawie 2 lata temu. Do tej pory wszystko było ok.


RE: Problem z aktualizacją Windows - martin1984r - 13.02.2011 23:13

To lenovo za darmo płytkę wyśle to ładnie z ich strony.


RE: Problem z aktualizacją Windows - kryzys13 - 13.02.2011 23:57

Poczytaj sobie: http://www.lenovo.com/windows7/europe/free_win7.html