Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem po instalacji programów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem po instalacji programów (/problem-po-instalacji-programow-13902-t)



Problem po instalacji programów - mila402 - 13.02.2011 14:14

Witam.
Wczoraj kupiłam laptop Lenovo G560. Wszystko było w porządku do momentu zainstalowania programów np do filmów,muzyki no i antywirusa..po uruchomieniu systemu pojawiły mi się dwa konta Administrator i inny użytkownik i w żaden sposób nie mogę się na nie zalogować..nie znam tych haseł i nazw użytkownika, ponieważ nie zakładałam żadnych kont..
nie wiem kompletnie co teraz zrobić:(nie posiadam żadnej płytki z Windowsem a na trybie awaryjnym nie mogę praktycznie nic zrobić bo niby jest wszystko zablokowane przez administratoraSmutny
Proszę o pomoc!


RE: Problem po instalacji programów - stingear - 13.02.2011 14:51

Te programy ściągałeś z internetu? Jak tak, to sobie ściągnąłeś przy okazji wirusa który Ci namieszał. Na normalne konto możesz się zalogować? System możesz ponownie reinstalować przez partycję Recovery, którą masz na komputerze ukrytą. Przed ładowaniem systemu wciskasz klawisz F8(ale nie jestem pewien, powinno być w każdym razie wyświetlone przy pierwszym ekranie powitalnym komputera) i wybierasz rozruch z partycji Recovery, reinstalujesz system i po sprawie.


RE: Problem po instalacji programów - mila402 - 13.02.2011 15:01

Tak programy pobrane z internetu ale na innym laptopie funkcjonują normalnie i jest w porządku. Nie nie mogę się zalogować na żadne konto...wciskając F8 mogę wejść do trybu awaryjnego. A tam już nic praktycznie nie mogę zrobićSmutny
Temat zamkniętyUśmiechnięty


RE: Problem po instalacji programów - stingear - 13.02.2011 17:47

To jak podłączyłeś się do internetu i wszedłeś na dowolną stronę, to Ci się wirus wpakował, a nie że był w programie, który pobrałeś. Wnioskuję że udało Ci się naprawić system z Recovery, skoro piszesz, ze temat zamknięty. Zamykam wątek, jak coś to napisz na PW to otworzę.