Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki nVidia do Asus n53jn 64 - bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterowniki nVidia do Asus n53jn 64 - bit (/sterowniki-nvidia-do-asus-n53jn-64-bit-13884-t)



Sterowniki nVidia do Asus n53jn 64 - bit - tussi5 - 12.02.2011 19:38

Witam dziś chciałem podłączyć laptopa Asus N53JN (GPU geforce 335m GT+zintegrowana intel hd)do tv samsunga przez hdmi. Kiedy wszedłem do panelu sterowania Nvidii okazało się że nie mam tam opcji "display" tylko "wideo" i "ustawienia 3d". Nie mogłem przez to podłączyć lapka do tv. Próbowałem z 5 różnych sterów od najnowszych do starych ze strony nvidii oraz sterów ze strony asusa. W każdym z nich nie było w panelu "display" (po polsku monitor). przeinstalowałem na nowo system, zainstalowałem najnowsze stery od nvidii i dalej to samo. Wie ktoś jak naprawić ten problem bo już mnie szlak trafia?


RE: problem ze sterami nviddi w lapku Asus n53jn, OS Win 7 64 bi - slawektor - 12.02.2011 20:35

Spróbuj na wersji sterowników z tej strony -> [urln=http://www.laptopvideo2go.com/]laptopvideo2go.com.[/urln]


RE: Sterowniki nviddi do Asus n53jn 64 - bit - stingear - 12.02.2011 22:45

A za pomocą klawiszy funkcyjnych FN+F8 nie załapało, że podłączyłeś telewizor?


RE: Sterowniki nviddi do Asus n53jn 64 - bit - tussi5 - 13.02.2011 01:05

Już załapało. Mam jakieś dziwne wejście hdmi bo muszę bardzo pomału wsunąć wtyczkę kabla żeby wykryło tv nie wiem czy jest uszkodzone czy tak już jest w tym modelu lapka.


RE: Sterowniki nVidia do Asus n53jn 64 - bit - stingear - 13.02.2011 14:56

Może masz kiepski kabel. Spróbuj na innym. Tanie kable z reguły się do niczego nie nadają. Dobry kabel kosztuje od 70 zł wzwyż. Spróbuj także najpierw podpiąć kabel do laptopa, a później do telewizora, bo teraz pewnie wpinasz na odwrót.