Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 Karta Graficzna Nie Dziala. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Windows 7 Karta Graficzna Nie Dziala. (/windows-7-karta-graficzna-nie-dziala-13814-t)



Windows 7 Karta Graficzna Nie Dziala. - Dawo - 10.02.2011 19:27

Witam , mam problem z karta graficzna : Intel® HD Graphics . Postaram sie powiedziec jasniej ale zaczne od przectawienia mojego komputera : Toshiba Satellite C650 - V17 , Windows 7 - 64 bit . Z czego slyszalem to Toshiby sa dobre :/ O to co wyskakuje mi kiedy wejde do Menadzera Urzadzen i klikne na karte graficzna :To urządzenie nie może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć. (Kod 12)Jeśli chcesz używać tego urządzenia, musisz wyłączyć jedno z urządzeń występujących w systemie.
Nie wiem na czym to polega mam nadzieje ze karta graficzna nie jest zapsuta . Nie znam sie zbytnio na komputerach ani nie mam nikogo takiego . Mam nadzieje ze moge na was liczyc.
Sorki jeszcze czegos nie napisalem , kiedy wchodze na karte graficzna i w zakładke zasoby jest blad w jednym z nich oto on : Zakres We/Wy 10000 - 1FFFF pisze ze jest nie dostepny. Mam nadzieje ze to ułatwi rozwiazanie problemu Zacieszacz

Z gory DZIEKI Zacieszacz