Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem instalacji Win 7 na Win XP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem instalacji Win 7 na Win XP (/problem-instalacji-win-7-na-win-xp-13799-t)



Problem instalacji Win 7 na Win XP - Marietta - 10.02.2011 12:03

Witam, przegladalam forum w celu odszukania mojego problemu, owszem jets taki proble aleniestety rozwiazanie mi nie pomoglo. Posiadam Windows 7 Ulitimate, chce go zainstalowac na swoim laptopie Acer Aspire 6930Z laptop ten jest przystosowany bardziej pod Viste i 7.

Kiedy ustawiam w Biosie by DVD/CD bylo Firts Boot instalacje nie rusza mi z plyty, na innym PC rusza, przed instalacja win XP zamienilam w biosie dysk na IDE bo tylko wtedy moglam zainstalowac XP, jak chce na systemie odpalic plytke Win 7 wyskakuje mi blad ze system nei jest kompatybilny z zawartoscia plyty itp

nie wiem co mam zrobic poniewaz posiadam 2 partycje, zalezy mi 1 zostawic mam tam swoje kopie/dokumentow.

Czy pozostaje mi np z usb z formatowac dysk C z win XP i wtedy zainstalowac 7?? i czy jets mozliwosc formatu tylko partycji C z poziomu usb? czy musze wtedy caly dysk??

dziekuje za pomoc