Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak menu startowe wyboru systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Brak menu startowe wyboru systemu (/brak-menu-startowe-wyboru-systemu-13789-t)



Brak menu startowe wyboru systemu - maciejs82 - 09.02.2011 23:35

Witam.
Mam wielki problem.
Miałem zainstalowany Win XP i miałem zainstalowany Win 7 jako wirtualny dysk. Dzisiaj przeinstalowałem XP i znikło mi menu startowe wyboru systemu. Proszę o pomoc jak mogę znowu się zalogować do Win 7. Przypominam, że Win 7 jest zainstalowany jako dysk wirtualny VHDs. Może jakiś program czym bym bógł może otworzyć ten plik. Mam tam pewne rzeczy których bym nie chciał stracić Smutny

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Mogę nawet zapłacić, żeby tylko pomogło :/


RE: wielki problem z Win 7 - bodziulla - 09.02.2011 23:41

Hej.
Czyli Twój faktyczny (rzeczywisty), system to XP a na maszynie wirtualnej (VHD) zrobiłeś W7. Przeinstalowałeś system XP i nie masz możliwości odpalenia systemu wirtualnego?


RE: Brak menu startowe wyboru systemu - War_3_ - 10.02.2011 08:05

Czy formatowałeś partycję na której był plik VHD? Jeżeli tak to nie ma co się dziwić...


RE: Brak menu startowe wyboru systemu - bodziulla - 10.02.2011 15:31

Czy Twój problem nadal istnieje?. Praktycznie jest taka możliwość. Opracowałem to i jak coś masz wiadomość ma PWCwaniak


RE: Brak menu startowe wyboru systemu - maciejs82 - 10.02.2011 17:53

Problem rozwiązałem ściągając program Gizmo i otwierając ten plik VHD tym programem. Wszystko co chciałem ściągnąć ściągnąłem Uśmiechnięty)) Program otwiera plik tak jak zwykły obraz pliku.