Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja programów na wszystkich kontach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Instalacja programów na wszystkich kontach (/instalacja-programow-na-wszystkich-kontach-13680-t)



Instalacja programów na wszystkich kontach - glucik - 06.02.2011 18:10

Witam. Mam problem otóż założyłem drugie konto w systemie i nie chcę aby coś instalowało się to co na koncie administratora (moim). Na 2 koncie mam zainstalowane programy te ktore są tam potrzebne i nie chcę aby coś więcej się tam instalowało.

Można coś takiego ustawić ?

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam


RE: Instalacja programów na wszystkich kontach - bodziulla - 07.02.2011 00:07

Hej.
Gdy jesteś na koncie admina jest takie coś jak Kontrola Rodzicielska. Możesz tam tworzyć poszczególne godziny otwierania komputera dla poszczególnego konta, zarządzać jego działaniem w sieci jak i również co może sobie instalowaćCwaniak
Pzdr


RE: Instalacja programów na wszystkich kontach - glucik - 07.02.2011 12:04

No tak ale to mi nic nie daje, chodzi aby ja instalując na adminie nie instalowało się tam.


RE: Instalacja programów na wszystkich kontach - War_3_ - 07.02.2011 12:23

Sporo programów ma opcję czy instalować tylko dla obecnego usera czy dla wszystkich.
W kontroli rodzicielskiej powinieneś móc ustawić czy dany user może korzystać z programu, więc to nie ma znaczenia czy dla wszystkich będzie czy tylko dla Ciebie.