Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem połaczenia sieciowego - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem połaczenia sieciowego (/problem-polaczenia-sieciowego-13657-t)



Problem połaczenia sieciowego - adam1957 - 05.02.2011 21:38

Witam!
Dzisiaj przypadkiem zauważyłem, że nie mogę się dostać do Właściwości połączenia sieciowego , dla dowolnej pozycji wyskakuje okno : "Nieoczekiwany błąd". Jakaś podpowiedź?
Adam


RE: Problem połaczenia sieciowego - dhapollo - 05.02.2011 23:32

Hmmmmm
A może tak więcej co nieco? jakiś .jpg czy coś?
Twój opis mogę porównać do blondynki prowadzącej samochód o zapaliła mi się pomarańczowa lampka co mam zrobić ..... Kupić samochód w którym się nie paliUśmiechnięty

A tak poważnie to daj więcej szczegółów, jakieś obrazki


RE: Problem połaczenia sieciowego - adam1957 - 06.02.2011 09:08

Witam!
Gdybym kojarzył z tym wypadkiem więcej szczegółów, to bym podał. Poza tym, że przypadkiem chciałem coś sprawdzić w połączeniach sieciowych i nieoczekiwanie wyskoczył błąd, to trudno mi coś więcej napisać. Dołączam zrzut. Komp pracuje pod w7_64 hp na platformie amd ph x2 3100 5gb RAM [attachment=2247]


RE: Problem połaczenia sieciowego - andrew-jar - 07.02.2011 09:51

Witam
Zrób przywracanie systemu do daty w której działało. Swoją drogą dodatkowo przeskanuj komputer być może jakiś "syf" blokuje.

Pozdrawiam


RE: Problem połaczenia sieciowego - adam1957 - 09.02.2011 20:34

Witam ponownie!
Po pierwsze nie wiem od kiedy, a może musiałbym się zbyt daleko cofać.
Po drugie staram się poważnie dbać o ochronę. Ale przeskanowałem na trzy sposoby i nic.
Nawet baza wiedzy właściciela systemu nie pomogła, ani bywalcy innych forów.
Podstawowe pomysły to reinstalacja kary sieciowej, lub przerejestrowanie odpowiednich "dll-ów".
Ale okazało się, że mogę otworzyć właściwości w trybie awaaryjnym, co w zasadzie mi wystarcza do ewentualnych zmian w ustawieniach połaczeń.
Pozostaje co prawda ciekawość "dlaczego tak?", a zgódźmy się, że wszystkiego wiedzieć się nie da.
Dziękuję.
Adam