Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Bledy w Poczta ulugi Windows Live - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Bledy w Poczta ulugi Windows Live (/bledy-w-poczta-ulugi-windows-live-13630-t)



Bledy w Poczta ulugi Windows Live - Wk...nawin7 - 05.02.2011 09:38

Witam forumowiczow. Jak w moim nicku .. zainstalowalem Win7 kilka dni temu i juz mam go dosyc. Nie wiem czym ludzie tak sie zachwycaja ?

ale do problemu jaki mnie spotkal

Zainstalowalem Poczte Windows Live i zaimportowalem wszystkie wiadomosci z Outlook Express. Pomine fakt, ze balagan jaki ten transfer zrobil w strukturze katalogow jest nie do opisania. Ale ok . spedzilem kilka godzin zeby posprzatac i ulozyc katalogi tak jak byly w OE. .. ale ..

... w jednym katalogu mam podkatalogi posegregowane jako pojedynczy klienci . a w kazdym z podkatalogow wszystkie emaile dotyczace danego klienta. ( zaznaczyc nalezy ze to tylko jeden z wielu katalogow i podkatalogow tak zorganizowanych) i co sie okazalo .. ze jesli klikam na podkatalog klienta X to mam tam na przyklad 20 emaili ( nie tylko od tego klienta ale takze od np dostawcy ktory odpowiedzial w sprawie tego wlasnie klienta , czy tez moje odpowiedzi lub zapytania dotyczace wlasnie tego klienta) ale wide tresc ! TYLKO pierwszego emaila bedacego najstarszym w korespondencji. Kazdy email z tym podkatalogu pokzauje ta sama tresc.

Co ciekawe, problem dotyczy tylko 2 katalogw w ktorych jest 11 podkatalogow i co jeszcze cekawsze ... problem nie dotyka 3 z tych 11 podkatalogow.

Ponowny import tych katalogow z OE nic nie daje i nic nie zmienia. Sprawdzilem tez czy nie ma uszkodzenia OE .. podkatalogi te dzialaja prawidlowo na OE ( ktorego jeszcze nei wykasowalem i mam na innym dysku)

Czy problem jest znany ? Bede wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu problemu.