Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przycinanie dźwięku w W7HP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Przycinanie dźwięku w W7HP (/przycinanie-dzwieku-w-w7hp-13535-t)



Przycinanie dźwięku w W7HP - skrot - 02.02.2011 00:04

W7HP 32 zainstalowany na laptopie Samsunga (Intel i3, 4GB RAM, 320GB HDD, GT330M).

Przycina dźwięk niemiłosiernie. Przycina MP3, dźwięk w filmikach, np. z Youtub'a, przycina nawet dźwięki systemowe.
Wywaliłem sterowniki Realtek HD Audio, zainstalowałem od nowa dedykowane ze strony Samsunga - nie pomogło. Wywaliłem te z Samsunga i zainstalowałem najnowsze ze strony Realtek'a - nie pomogło. Co jest grane?

System postawiony w kwietniu 2010. Na początku wszystko śmigało elegancko, jednak wraz z upływem czasu dźwięk zaczął się zacinać. Najpierw zdarzało się to sporadycznie, ale teraz tnie już wszystko na maxa.

Jakieś pomysły, poza "format c:" i stawianiem Windows 7 od początku...


RE: Przycinanie dźwięku w W7HP - bodziulla - 02.02.2011 00:56

Hej.
Mam do Ciebie pytanie czy zaczęło się od momentu wgrania jakiegoś programu typu do optymalizacji systemu?.


RE: Przycinanie dźwięku w W7HP - skrot - 02.02.2011 17:45

(02.02.2011 00:56)bodziulla napisał(a):  Hej.
Mam do Ciebie pytanie czy zaczęło się od momentu wgrania jakiegoś programu typu do optymalizacji systemu?.

Nie instalowałem, ani nie używałem żadnych programów do optymalizacji systemu.