Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przeniesienie ustawień użytkownika na inne konto? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Przeniesienie ustawień użytkownika na inne konto? (/przeniesienie-ustawien-uzytkownika-na-inne-konto-13510-t)



Przeniesienie ustawień użytkownika na inne konto? - beabea - 01.02.2011 10:33

Do tej pory miałam tylko konto administratora. Utworzyłam sobie konto zwykłego użytkownika i chciałabym aby wszystkie ustawienia takie jak wyłączone usługi, modyfikacje i ogólnie cała personalizacja były na obydwu kontach identyczne (poza uprawnieniami ma się rozumieć). Jak to zrobić?


RE: Przeniesienie ustawień użytkownika na inne konto? - martin1984r - 01.02.2011 14:45

Można zrobić w ten sposób, skopiować NAZWE_UZYTKOWNIKA i wkleić ją w w to samo miejsce na innym koncie

C:\Users\NAZWA_UŻYTKOWNIKA


RE: Przeniesienie ustawień użytkownika na inne konto? - bodziulla - 01.02.2011 14:51

Hej.
A więc tak:
Komputer. Zakładka Organizuj/ Opcje folderów i wyszukiwania/ Widok:
-odznacz Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego(zalecane)
-zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery

Zaloguj sie na konto administratora, utworz nowe konto, gdzie skopiuj całą zawartość starego konta, oprócz plików.
-Ntuser.dat
-Ntuser.dat.log
-Ntuser.ini

Teraz powinno być jak chceszCwaniak
Pzdr


RE: Przeniesienie ustawień użytkownika na inne konto? - beabea - 01.02.2011 16:45

Zrobiłam wszystko dokładnie wg instrukcji ale na nowo utworzonym koncie prawie nic się nie zmieniło za to straciłam połączenie z internetem. Usunęłam konto i przywróciłam system do punktu z przed utworzenia tego konta ale to nic nie pomogło i teraz nie mam internetu Smutny Co mam zrobić?
Uff, z połączeniem już sobie poradziłam ale problem z kontem i przenoszeniem ustawień nadal nie rozwiązany Smutny