Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Fatalny błąd przy przywracaniu systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Fatalny błąd przy przywracaniu systemu (/fatalny-blad-przy-przywracaniu-systemu-13460-t)



Fatalny błąd przy przywracaniu systemu - Gondek - 30.01.2011 17:44

Witam

Niestety jako czlowiek kompletnie zielony w sprawach komputerowych natrafilem na trudnosc przy uruchamianiu mojego laptopa. Pojawil sie ekran z ktorego nijak nie moglem wybrnac i niestety wybralem najgorsze z mozliwych rozwiazan- przywrocenie systemu do pierotnego stanu. Radosc z mojej twarzy zniknela rownie szybko jak sie pojawila- laptop okazal sie kompletnie wyczyszczony. Zapewne to juz kolejne pytanie z tej serii, ale forumowa wyszukiwarka nie udzielila mi odpowiedzi na pytanie- czy te dane definitywnie przepadly i ratuje mnie tylko wizyta w firmie odzyskujacej dane, czy mimo wszystko jest mozliwosc ich odzyskania?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi
Gondek


RE: Fatalny błąd przy przywracaniu systemu - siódmy - 30.01.2011 18:03

O ile się nie mylę to możesz cofnąć ostatnie przywracanie


RE: Fatalny błąd przy przywracaniu systemu - Gondek - 30.01.2011 18:14

Tak, przeczytalem pomoc i istnieje mozliwosc przywrocenia do poprzednich wersji, ale ich nie widac. Mam jedynie wersje z dzisiaj, juz z momentu po przywroceniu.