Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
asus u35jc blad instalacji drivera do karty graficznej - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: asus u35jc blad instalacji drivera do karty graficznej (/asus-u35jc-blad-instalacji-drivera-do-karty-graficznej-13356-t)



asus u35jc blad instalacji drivera do karty graficznej - jobba - 26.01.2011 20:46

Witam wszystkich.
Pare dni temu kupilem nowego laptopa Asus`a U35jc ( http://www.asus.dk/product.aspx?P_ID=LZlGKC46txkdwkkg )
I problem jest taki, wczoraj probowalem zopdatowac drivera do karty graficznej ( oczywiscie ze strony nVidii )
i po zainstalowaniu trzeba oczywiscie caly system restartowac. I wtrakcie restartowanie komputer sie kompletnie zawiesza.
Wiec musialem w stanie awaryjnym usunac tege drivera i wszystko bylo wpozadku.

Wiec czy mozecie mi pomoc i wyjasnic ten problem, i dlaczego tak sie dzieje.
Cztalem na angielskim forum ze nie jestem jedyny z takim problemem.

Sorry ze bez polskich znakow ale nie posiadam polskiej klawiatury/Windowsa. ):


RE: asus u35jc blad instalacji drivera do karty graficznej - trefl - 26.01.2011 21:10

Oczywiście gdybyś zainstalował sterowniki ze strony producenta laptopu to nie było by problemów. Producenci sprzętu ( laptopów) dostosowują sterowniki pod swój sprzęt. Można to zobaczyć na przykładzie interfejsu graficznego ( panelu ustawień w karcie graficznej). Na stronie Asusa masz sterowniki do swego laptopa. Porównaj wersje i datę aktualizacji. ( na pewno będą się różnić numeracja) co nie oznacza ,że są starsze od tych na stronie nVidii. Nowsze nie zawsze oznaczają ,że są lepsze.


RE: asus u35jc blad instalacji drivera do karty graficznej - jobba - 26.01.2011 21:28

Na moim poprzednim laptopie terz Asusie zawsze instalowalem z Nvidii bez zadnych problemow.
opecnie mam 189,64 a najnowsza jest 266.58.


RE: asus u35jc blad instalacji drivera do karty graficznej - trefl - 26.01.2011 22:27

(26.01.2011 21:28)jobba napisał(a):  Na moim poprzednim laptopie terz Asusie zawsze instalowalem z Nvidii bez zadnych problemow.
opecnie mam 189,64 a najnowsza jest 266.58.

Jeśli obecne "chodzą" dobrze to Twoje szczęście bo powinieneś mieć te przy 64 bitach lub wybrać Windows 7 32bit