Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
... nie jest prawidłową aplikacją systemy Win32 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: ... nie jest prawidłową aplikacją systemy Win32 (/nie-jest-prawidlowa-aplikacja-systemy-win32-13304-t)



... nie jest prawidłową aplikacją systemy Win32 - oStriker11 - 24.01.2011 23:40

Witam, wiem, ze wątek tego typu już był jednak nie znalazłem tam odpowiedzi dlatego zakładam nowy.

Siostra pobrała sobie ostatnio program, ale kiedy próbuje go włączyć wyskakuje komunikat: "C: (...) nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32".

System oczywiście Windows 7 64 bit.

Nie wiem co mam robić, pomóżcie, proszę Smutny


RE: ... nie jest prawidłową aplikacją systemy Win32 - abdul190 - 25.01.2011 00:02

Nie wiem jak na Win 7 ale na XP w 90% przypadków było to spowodowane albo błędem dysku albo w większości zawirusowaną partycją.

Popełniłem mały błąd przez ten emotikon obok litery C... Myślałem, że jak chcesz otworzyć dysk to Ci się to pojawia...


RE: ... nie jest prawidłową aplikacją systemy Win32 - oStriker11 - 25.01.2011 14:38

Ludzie te (...) to jest nazwa programu -.- Pomożecie?


RE: ... nie jest prawidłową aplikacją systemy Win32 - ihatebuffering - 25.01.2011 14:45

Nazwa programu to ... ? Nie rozumiem. Spróbuj przeinstalować program jako administrator.