Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie moge uruchomic sysemu Win 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Nie moge uruchomic sysemu Win 7 (/nie-moge-uruchomic-sysemu-win-7-13199-t)



Nie moge uruchomic sysemu Win 7 - daniel69ony - 20.01.2011 23:22

witam nazwa tematu pewnie zła i dział zly ale nie moge ogarnąc tego forum.
Mój problem wygląda następujaco... jeszcze dzsiaj rano moglem normalnie korzystac z komputera bez wiekszych problemow po godzinie komputer sie zawiesil zresetowalem i wyskoczylo mi tak:
- uruchom narzedzie do naprawy systemu podczas uruchomienia (zalecane)
- uruchom system win normlanie
jako ze musialem isc do szkoly wybralem opcje uruchom narzedzie do naprwy robilo sie to nie wiem ile ale pisalo ze moze potrwac ponad godzine no i po powrocie ze szkoly komputer byl wlaczony wszystko ok ale zaczeły sie male zwieszki i musialem restartowac zrobilem tak moze z 5 razy i teraz przy starcie mam tylko
- uruchom narzedzie do naprawy systemu podczas uruchomienia (zalecane)
- uruchom system win normlanie
wybierajac opcje 1 albo 2 jest tak samo pisze juz trwa uruchamianie i nagle zmienia sie na trwa ładowanie plików przez system i pojawia sie ten menadżer naprawy ale pisze ze nie udalo sie naprwic i daje zakoncz i komputer sie wylącza tryb awaryjny nie moze sie wlaczyc bo jak przytyrzymuje f8 to pisze mi ze first boot wybieram hard disck i komputer sie restartuje HELP!
dodam jeszcze ze mam nawiedzony komputer bo od samego początku mam z nim problemy
Plyta główna:Gigabyte GA-EP43-DS3L IP43 s775
Procek: Intel-core E5200 2.5 GHz s. 775 Box
Ram: Geil 4GB DDR2 800
Karta Graficzna: Gigabyte HD4850 1GB 256 PCI-E GDDR3 Zalman OC
Zasilacz: CHIEFTEC CFT-500A-12S - 500w i Win 7