Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Recovery i dysk d - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Recovery i dysk d (/recovery-i-dysk-d-13198-t)



Recovery i dysk d - hilatom - 20.01.2011 23:18

Witam jestem tutaj nowy i z góry przepraszam za powielony wątek otóż mam pytanie,jeżeli wgram recovery z partycji c to zostanie mi partycja d z danymi, czy aczkolwiek d zostanie usunięta z moimi danymi ? Z góry Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam


RE: Recovery i dysk d - stingear - 20.01.2011 23:25

Jeżeli chodzi Ci o reinstalację systemu z Recovery, to dysk D pozostanie nietknięty. Recovery służy tylko do zainstalowania czystej wersji systemu ze sterownikami itp na partycji C. Dane z partycji C zostaną utracone.


RE: Recovery i dysk d - hilatom - 20.01.2011 23:28

Ok dzięki bardzo za odpowiedz ale będę robił to pierwszy raz czy muszę coś zaznaczyć przy ładowaniu systemu recovery o dyskach itp.? Dziękuje za odpowiedz dodam ze mam system Windows 7 i asusa po drodze i jego program recovery manager czy da się go obejść i czy jest jakiś klawisz żeby wcisnąć w trakcie włączania komputera. Dziękuje za odpowiedz.


RE: Recovery i dysk d - andrew-jar - 21.01.2011 10:03

Witam
Po załadowaniu aplikacji, wybierz 1 z 3 opcji Recovery czyli:
Recover Windows to first partition only – Formatuje tylko partycje C (resztę partycji zostawia bez zmian).

Pozdrawiam