Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W jakim miejscu znajduje sie instalka Win 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: W jakim miejscu znajduje sie instalka Win 7 (/w-jakim-miejscu-znajduje-sie-instalka-win-7-12865-t)



W jakim miejscu znajduje sie instalka Win 7 - telekryss - 09.01.2011 22:13

Witam,

kilka miesięcy temu zakupiłem laptopa w erze, gdy go pierwszy raz go uruchomiłem to automatycznie Windows się zainstalował.
I tu jest moje pytanie ,czy istnieje jakaś możliwość zgrania tego Win 7 na płytkę.

pozdrawiam i proszę o dokładne instrukcje.


RE: W jakim miejscu znajduje sie instalka Windows 7 - martin1984r - 09.01.2011 23:27

Nie wiem jaki to laptop? Ale często producenci stosują oprogramowanie recovery i tam jest możliwość stworzenie 3 płyt dvd recovery, do przywrócenia systemu z płyt albo mają partycje recovery.


RE: W jakim miejscu znajduje sie instalka Windows 7 - telekryss - 10.01.2011 05:54

martin1984r wielkie dzięki wpisałem do okna wyszukuj recovery i wyszukał mi program ,który pozwala zrobić kopię zapasową systemu na dysk, lub przywrócić system.