Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nowy komp- brak niektórych polskich znaków - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Nowy komp- brak niektórych polskich znaków (/nowy-komp-brak-niektorych-polskich-znakow-12857-t)



Nowy komp- brak niektórych polskich znaków - uwe87 - 09.01.2011 12:14

Witam
Na początku witam wszystkich na forum. Trafiłem na forum gdyż mam problem z moim lapkiem. Kupiłem go kilka dni temu i zauważyłem, że przy używaniu polskich znaków działają wszystkie ś ó ź itp prócz c . Możecie coś na to poradzic ?


RE: Nowy komp- brak niektórych polskich znaków - balwanekbuli - 09.01.2011 12:27

Hej nie pamiętam teraz czy przy Nvidii czy Ati. Ale do którejś karty graficznej oprogramowanie zabierało ć na rzecz skrótu. Jak dobrze pamiętam to Ati Catalistc czy jakoś tak to się nazywa, powodował ten problem.
Masz może kartę Ati?


RE: Nowy komp- brak niektórych polskich znaków - thermalfake - 09.01.2011 12:27

Masz włączone skróty klawiszowe w Catalyst Control Center.
Catalyst Control Center->Klawisze dostępu->Menedżer klawiszy dostępu i zmień sobie kombinację klawisza ctrl+alt+c na dowolną inną literę, zastosuj zmianę.


RE: Nowy komp- brak niektórych polskich znaków - uwe87 - 09.01.2011 12:38

(09.01.2011 12:27)thermalfake napisał(a):  Masz włączone skróty klawiszowe w Catalyst Control Center.
Catalyst Control Center->Klawisze dostępu->Menedżer klawiszy dostępu i zmień sobie kombinację klawisza ctrl+alt+c na dowolną inną literę, zastosuj zmianę.

A gdzie to poszukac ?


RE: Nowy komp- brak niektórych polskich znaków - thermalfake - 09.01.2011 13:04

[Obrazek: atisv2.jpg]

Druga opcja to
Start->msconfig->zakładka uruchamianie i odznaczyć wpis Catalyst