Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Udostępnianie dokumentu do edycji w Office Web App - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Udostępnianie dokumentu do edycji w Office Web App (/udostepnianie-dokumentu-do-edycji-w-office-web-app-12354-t)



Udostępnianie dokumentu do edycji w Office Web App - Luke - 22.12.2010 13:27

Stworzyłem dokument w Word Web App, czyli przeglądarkowej wersji Word'a 2010:

[Obrazek: jv9156_WordWebApp.jpg]

Chciałbym, aby dokument ten mógł też edytować mój znajomy, który posiada Live ID. Zmieniłem uprawnienia do tego dokumentu, aby mój znajomy mógł go edytować w ten sposób:

[Obrazek: ut5946_Uprawnienia.jpg]

Jednak on twierdzi, że wprawdzie uzyskał dostęp do dokumentu i może go pobrać, ale nie ma możliwości edycji w przeglądarce. Czy ktoś miał podobną sytuację? Zastanawiam się, czy to ja zrobiłem coś nie tak, czy może błąd leży po stronie Microsoftu.

Pamiętam, jak wcześniej byłem w podobnej sytuacji, ale tam korzystałem z Dokumentów Google i z udostępnieniem go oraz wspólną edycją nie było problemu. Mogliśmy pisać w tym samym czasie, co było widoczne w czasie rzeczywistym w postaci kolorowych kursorów odróżniających nas od siebie i wszystko działało bardzo sprawnie. Tutaj jakoś nie mogę nawet umożliwić drugiej osobie edycji jednego pliku. Smutny