Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Tło pod podpisami ikon na pulpicie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Tło pod podpisami ikon na pulpicie (/tlo-pod-podpisami-ikon-na-pulpicie-12243-t)



Tło pod podpisami ikon na pulpicie - Markiz - 18.12.2010 15:52

Witam.
Przeszukałem całe Forum ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Otóż przesiadłem sie z XP na Win7 i - może to wariackie Uśmiechnięty - ale chciałbym wizualnie ustawić sobie siódemkę jak XP Uśmiechnięty Wiele rzeczy udało mi się już zrobić natomiast nigdzie nie znalazłem informacji jak ustawić tło pod podpisami ikon Pulpitu. Nie wiem czy w ogóle dałoby się to zrobić? Może ktoś będzie wiedział...
Pozdrawiam

[Obrazek: 78644361.th.jpg]


RE: Tło pod podpisami ikon na pulpicie - dziki314 - 18.12.2010 17:08

Nie ma takiej możliwości,Zadowolony w Windows 7 jest to podświetlenie integralne razem z ikoną nie ma osobno podświetlania samych podpisów ikon.Zacieszacz


RE: Tło pod podpisami ikon na pulpicie - stingear - 18.12.2010 17:11

START -> Panel sterowania -> System -> Zaawansowane ustawienia systemu -> Zaawansowane -> Ustawienia...(efekty wizualne) -> Użyj cieni dla efektów pulpitu.
[attachment=1934]

Jeśli dobrze pamiętam, to powinno być to.


RE: Tło pod podpisami ikon na pulpicie - Markiz - 18.12.2010 20:18

Niestety - ta opcja dodaje tylko cienie pod literami. Tła nadal brak...


RE: Tło pod podpisami ikon na pulpicie - dziki314 - 18.12.2010 20:30

I raczej nie będzie.Zacieszacz


RE: Tło pod podpisami ikon na pulpicie - Markiz - 18.12.2010 21:00

Szkooooodaaaaaa.... Uśmiechnięty))