Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany BSOD po wymianie zasilacza (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany BSOD po wymianie zasilacza (rozwiązany) (/bsod-po-wymianie-zasilacza-rozwiazany-12086-t)



BSOD po wymianie zasilacza (rozwiązany) - fennixs - 13.12.2010 16:37

Witam dzisiaj przyszedł mi nowy zasilacz:CHIEFTEC&DELTA 500W GPS-500AB-A.Od razu zabrałem się za podłączanie.Jak go podłączyłem normalnie się włączał do ikonki Windowsa później już szybko mignął blue screen i komputer się zresetował i tak cały czas nie mam co ja mam zrobić.Dodam jeszcze że gdy podłączyłem stary zasilacz to dzieje się to samo.
Teraz pomyślałem że może zainstaluje jeszcze raz może system i włożyłem płytkę ładowały się pliki i po załadowaniu plików wyskoczył blue screen (poniżej) jak komputer zresetuję i wyjmę lub nie wcisnę jakiegoś klawisza to wyskakuje mi że trzeba wcisnąć ctrl+alt+delete żeby zrestartować kompa.
[Obrazek: p1312101608.jpg]


RE: Problem po wymianie zasilacza - andrew-jar - 13.12.2010 19:12

Witam
Proponuję ustawienia domyślne biosu - gdy coś grzebałeś.
A i widzę że kolega ma 2 kości ram, wyjmij jedną i zobacz jak się zachowa (przy okazji możesz przetestować --->memtest86 lub goldmemory).
Pozdrawiam


RE: Problem po wymianie zasilacza - fennixs - 14.12.2010 17:06

Dzisiaj wyjąłem na 5-10minut bateryjkę żeby się zresetowały ustawienia i zadziałało.
Temat do zamknięcia!