Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ukryty skrót klawiaturowy - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Ukryty skrót klawiaturowy (/ukryty-skrot-klawiaturowy-11945-t)



Ukryty skrót klawiaturowy - smieshka - 08.12.2010 11:12

Witam.

Być może jest to kwestia sprzętu, nie systemu... Mam Samsunga R530 z Windows 7. Pracuję na tabelach, bardzo często używam standardowych skrótów, jak "ctrl+c", "ctrl+v", "alt+tab"...

Moja myszka z podwójną rolką nie działa pod 7, więc na razie korzystam z rozszerzonych funkcji touchpada w laptopie - chodzi o pionowe i poziome przewijanie. No i tu mam problem, bardzo często wykonując szybkie kopiowania i przełączania między oknami nagle przestaje mi działać przewijanie, nie tylko w tabelach, również np. w przeglądarce internetowej. Więc pewnie nieświadomie wciskam kombinację klawiszy, która wyłącza mi tą potrzebną funkcję. Muszę wtedy co najmniej wylogować się z systemu, by wróciła. Nie potrafię w 7 znaleźć listy skrótów klawiaturowych, a w instrukcji laptopa w dziale o touchpadzie nie znalazłam żadnych info...

Proszę o pomoc!! Pracuję kilka godzin dziennie na tabelach i jest to bardzo uciążliwe Smutny