Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem - mruganie ekranu logowania po instalacji nowego sprzętu i systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem - mruganie ekranu logowania po instalacji nowego sprzętu i systemu (/problem-mruganie-ekranu-logowania-po-instalacji-nowego-sprzetu-i-systemu-1187-t)



Problem - mruganie ekranu logowania po instalacji nowego sprzętu i systemu - blaster44 - 29.08.2009 07:53

Zainstalowałem niedawno 7 na moim sprzęcie.
Sprzęt:
MSI KT4AV Socket A, AMD Athlon XP 2400+ 2.00GHz, 1GB RAM 266MHz, Gigabyte GeForce FX 5200 128MB.
Wersja systemu:
Windows Seven Ultimate x86

Wszystko działało dobrze przez kilka dni. Jednak dzisiaj włączam kompa, i... Pojawia się niebieski ekran(logowania), zaczyna się odtwarzać dżwięk włączania systemu. Nagle dźwięk się urywa, ekran robi się czarny. Teraz już tylko mruga ekran logowania z czarnym tłem. Mogę tylko wcisnąć przycisk od włączania komputera. Próbowałem tryb awaryjny- nic to nie zmienia. Co może być tego przyczyną?


RE: Problem - mruganie ekranu logowania po instalacji nowego sprzętu i systemu - malojd2 - 29.08.2009 09:05

Jeśli wykonałeś kopie zapasową to włóż płytę od Windowsa do napędu i przywróć kopie albo wybierz przywracanie systemu poprzez punkt przywracania


RE: Problem - mruganie ekranu logowania po instalacji nowego sprzętu i systemu - blaster44 - 29.08.2009 09:14

Nie mam ani jednego, ani drugiego. Dopiero co zainstalowałem system. Nie przewidziałem, że prawie od razu się sypnie. Instalacja też nie była prosta. Problem z bootowaniem. Zainstalowałem XP i z jego poziomu zrobiłem upgrade do 7 :/


RE: Problem - mruganie ekranu logowania po instalacji nowego sprzętu i systemu - blaster44 - 29.08.2009 14:59

OK, już sobie poradziłem. Dziękuję za chęci Uśmiechnięty Temat do zamknięcia lub do usunięcia.