Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows Live 2011 - błąd logowania do poczty - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Windows Live 2011 - błąd logowania do poczty (/windows-live-2011-blad-logowania-do-poczty-11827-t)



Windows Live 2011 - błąd logowania do poczty - first2fight - 03.12.2010 13:49

Cześć.
Pisze pierwszy raz na tym forum więc proszę o wyrozumiałość co to działu w którym piszę Uśmiechnięty
Wczoraj ściągnąłem i zainstalowałem sobie dodatek Windows Live 2011. Założyłem sobie konto ta stronce Microsoftu żeby móc korzystać z niektórych opcji tego dodatku.
Odpaliłem sobie program Poczta usługi Windows Live, na samym początku podałem wszystkie dane z poczty na Gmailu. Ok... zaczęło mi pobierać jakieś foldery ale po jakiś 2s wyskoczyła mi informacja, że serwer nie zaakceptował mojego identyfikatora i że mam sprawdzić poprawność nazwy użytkownika i hasła... Ze 100 razy sprawdzałem i nic..
Jak mogę to naprawić?
Z góry dzięki za pomoc.


RE: Windows Live 2011 - błąd logowania do poczty - sumcia - 13.12.2010 23:45

Mi chyba wyskakuje podobny komunikat... z tym, że poczty z gmaila śmigają, ale za to poczta z onetu czy wp nie chce się załączyć Smutny wczoraj miałam problem tylko z pocztą onetu, a dzisiaj już i wp :/
wyskakuje mi coś takiego
[Obrazek: pocztawp.th.jpg]
gdy próbuję "odebrać" pocztę z wp i w sumie to samo przy tej samej czynności z onetu
[Obrazek: pocztaonet.th.jpg]
Teoretycznie wszystkie serwery powinny być ok, porty też, przynajmniej wg tego co znalazłam w necie. No i jestem teraz w kropce Uśmiechnięty ogólnie to pierwszy raz chcę korzystać z czegoś takiego a tu taki zonk... Zadowolony
W sumie próbowałam już zmieniać różne opcje, coś zaznaczać coś odznaczać, ale za każdym razem to samo Smutny
biedna kobitka prosi o pomoc!! Zacieszacz