Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Braki ikony pliku .mht - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Braki ikony pliku .mht (/braki-ikony-pliku-mht-11775-t)



Braki ikony pliku .mht - lukwol - 01.12.2010 17:14

Posiadam 64 bitową wersję Windows 7 HP i zauważyłem pewien problem którego nie miałem przy wersji 32 bitowej. NA początku po instalacji Windowsa i otwarciu IE 8 oraz zapisaniu jakiej kolwiek strony np. na pulpicie ma ona taką białą ikonkę z żółtym prostokącikiem czyli ikonę pliku z rozszerzeniem .mht . Gdy już zainstaluję wszystkie aktualizacji i programy na "czystym" Windowsie ikonka ta staje się biała czyli taka jakby nie było domyślnej. Nie wiem w czym jest problem bo pojawia się to po każdej reinstalacji Windowsa i nawet po zaktualizowaniu IE 8 do IE9 beta. Oczywiście nie korzystam z przeglądarki IE więc nie stanowi to dla mnie większego problemu, ale pytam z ciekawości. Czy wy też tak macie w systemie 64 bitowym? Zna ktoś może przyczynę?


RE: Braki ikony pliku .mht - lukwol - 03.12.2010 09:03

Zauważyłem że dzieje się tak po zainstalowaniu Office 2007 Home. Wie ktoś może dlaczego?