Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu (/siec-niezidentyfikowana-brak-dostepu-do-internetu-11726-t)



Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu - mich26 - 29.11.2010 20:41

Internet działał do dzisiejszego włączenia komputera, mam sieć bezprzewodową, sygnał jest, ale pokazuje się taki żółty trójkącik z wykrzyknikiem i pisze ,że dostęp do internetu jest ograniczony i sieć jest niezidentyfikowana. Nie wiem co się stało, taka sytuacja przydarzyła mi się już drugi raz, wcześniej sformatowałem komputer i pomogło, teraz nie mogę tego zrobić, jednym z powodów jest brak czasu. Czy istnieje jakiś sposób aby zaradzić temu problemowi, bez ponownej instalacji Windows 7? Karta sieciowa to atheros ar5B93. Proszę o pomoc. Pisze ze stacjonarnego, tutaj internet działa normalnie, pochodzi z tego samego źródła.


RE: Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu - frikol - 29.11.2010 23:42

kliknij prawym na ikonke internetu w zasobniku systemowym i daj rozwiąż problemy, następnie zastosuj poprawke i powinno pomóc


RE: Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu - mich26 - 30.11.2010 20:34

(29.11.2010 23:42)frikol napisał(a):  kliknij prawym na ikonke internetu w zasobniku systemowym i daj rozwiąż problemy, następnie zastosuj poprawke i powinno pomóc

Wiele razy próbowałem, za każdym razem problem pozostawał, wyskakiwały tylko jakieś komunikaty. Proszę o pomoc, bardzo potrzebny jest mi internet w laptopie.


RE: Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu - jakubi - 03.12.2010 13:41

A jakie masz sterowniki do karty sieciowej? Pobierz na stronie producenta odpowiednie sterowniki i wrzuć je zamiast domyślnych, które zainstalował Ci system.


RE: Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu - mich26 - 03.12.2010 15:52

(03.12.2010 13:41)jakubi napisał(a):  A jakie masz sterowniki do karty sieciowej? pobierz na stronie producenta odpowiednie sterowniki i wrzuć je zamiast domyślnych, które zainstalował Ci system.

Sterowniki mam z płyty Acera, którą dostałem wraz z laptopem, aktualizacji próbowałem, nic nie dała. Chciałem sprawdzić , czy połączy się na ubuntu i tutaj działa normalnie, wszystko chodzi, ale potrzebny mi windows.


RE: Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu - frikol - 03.12.2010 15:54

Jaki masz internet
jaki masz router

Otwórz Centrum sieci i udostępniania
Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi
wykasuj wszystkie sieci i utwórz nowe, wpisz wszystkie dane, nazwe ssid, szyfrowanie, hasło itd, zaznacz żeby łączyło automatycznie i spróbuj sie połączyć.