Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z grami - filmiki w menu się ostro zacinają - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z grami - filmiki w menu się ostro zacinają (/problem-z-grami-filmiki-w-menu-sie-ostro-zacinaja-11615-t)



Problem z grami - filmiki w menu się ostro zacinają - P4w3llo - 24.11.2010 18:52

Witam,
Mam pewien problem.
Zainstalowałem grę German Truck Simulator, który powinien chodzić na moim komputerze.
Gdy ją włączyłem ukazało się menu, w którym ku moim zdziwieniu moja myszka ruszała się co 5 sekund.
Ledwo nakierowałem na zakładkę Nowa Gra. Gdy utworzyłem profil gra zaczęła się ładować.
Zdziwiłem się gdy, gra się uruchomiła i mogłem bezproblemowo jeździć TIR - em na najwyższych detalach.
Zainstalowałem również grę Call Of Duty Modern Warfare. Gra nie chciała się włączyć, ale jak zamieniłem z 3 cracki to podziałała.
Film początkowy to była masakra. Tak się zacinał, że musiałem czekać z 10 minut żeby włączyło się menu. Wybrałem misję i kliknąłem start misji. Kolejny film to jeszcze gorsza porażka, musiałem czekać 15 minut. Gdy gra się włączyła, się trochę przycinała ale mogłem grać. Co mam zrobić ? Mam Windows 7 Ultimate 32 bit.

Mój komputer :

Procesor : AMD Athlon™ XP 3200+ 2.21 GHz

Karta Graficzna : ATI Radeon HD 4600 Series ( 1024 mb )

Ram : 2 GB

Płyta główna : GA-7VT600(-L)

A jeśli chodzi o sterowniki karty graficznej to mam z 17.11.2011 roku więc są najnowsze.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

P4w3llo