Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z dziwiękiem Realtek Hd i z płytą główną Gigabyte - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z dziwiękiem Realtek Hd i z płytą główną Gigabyte (/problem-z-dziwiekiem-realtek-hd-i-z-plyta-glowna-gigabyte-11578-t)



Problem z dziwiękiem Realtek Hd i z płytą główną Gigabyte - MaTTPoL - 23.11.2010 16:12

Witam mam taki problem dziwny dźwięk w grach np. cs bardzo cicho słychać gdy słucham muzyki to tak "chodź bym na baach", nie wiem co z tym poradzić. Mam płytę główną Gigabyte a dźwiękową Realtek Hd słuchawki Tracer, wczoraj kupione. Nie wiem jak to naprawić, ostatnio też bawiłem się w Biosie może coś poprzestawiałem albo cośUśmiechnięty. Proszę o szybką pomoc.


RE: Dziwny problem z dziwiękiem i z płyą główną - bodziulla - 23.11.2010 16:51

Hej.
W biosie jak w biosie, ale praktycznie tutaj musisz pozmieniać ustawienia w samym sterowniku Realteka.
Pzdr


RE: Dziwny problem z dziwiękiem i z płyą główną - MaTTPoL - 23.11.2010 17:09

mam wszystko pozmieniane tylko nie wiem co jeszcze zmienić


RE: Dziwny problem z dziwiękiem i z płyą główną - bodziulla - 23.11.2010 19:11

Zobacz jeszcze w opcjach systemowych w ustawieniach czy czasami nie masz włączonej opcji tzw. echa?Cwaniak
Pzdr


RE: Dziwny problem z dziwiękiem i z płyą główną - MaTTPoL - 23.11.2010 20:23

nie mam echa prosze o dalsza pomoc


RE: Dziwny problem z dziwiękiem i z płyą główną - zaczo - 27.11.2010 09:20

Ja bym radził przeinstalować sterowniki katy dźwiękowej


RE: Problem z dziwiękiem Realtek Hd i z płytą główną Gigabyte - krzmag - 28.11.2010 09:03

poszukaj innych sterownoków... i nie instaluj tyllko sprobuj zaktualizowac...


RE: Problem z dziwiękiem Realtek Hd i z płytą główną Gigabyte - kalisz1955 - 30.11.2010 16:49

witam.
Mam płytę taką jak Ty, i zainstalowany sterownik : Realtek Vista_Win7_R251.( żaden nowszy-tylko ten)
Spróbuj może ten sterownik ci pomoże. Tylko odinstaluj stary.