Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak przerwać Diagnostykę pamieci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak przerwać Diagnostykę pamieci (/jak-przerwac-diagnostyke-pamieci-11541-t)



Jak przerwać Diagnostykę pamieci - JaN007 - 22.11.2010 12:16

Witam, mam problem z diagnostyka pamięci, po uruchomieniu nie można uruchomić w trybie awaryjnym (f8 odpowiada wybraniu bootowania). Diagnostyki nie można wyłączyć za pomocą F1, chodzi w nieskończoność. Po wybraniu własnej opcji testowania przerzuca na domyslną opcje, testuje 2 rudny które się nie kończą. Proszę o pomoc.


RE: Jak przerwać Diagnostykę pamieci. - andrew-jar - 22.11.2010 12:30

Witam
Włóż dysk startowy i użyj opcji napraw. Inaczej mówiąc uruchom komputer z płytki.
Pozdrawiam


RE: Jak przerwać Diagnostykę pamieci - ihatebuffering - 22.11.2010 14:00

Mało szczegółów. Jaki system? Po czym się to stało? Może masz uszkodzone pamięci Ram. Jeśli masz możliwość przeskanuj je programem Memtest.


RE: Jak przerwać Diagnostykę pamieci - JaN007 - 22.11.2010 14:29

Win 7 x64 ultimate, pamieci są sprawne wiec nie ma sensu ich sprawdzać. Zniknęła mi z dysku partycja d: po czym wlozylem płytkę naprawczą i nie znalazł problemów do naprawienia. Przez przypadek wybrałem diagnostykę pamieci i jestem uziemniony bo nie mogę wejść do windy i próbować odzyskać partycje D.
Pozdrawiam


RE: Jak przerwać Diagnostykę pamieci - JaN007 - 25.11.2010 13:12

Jakim programem można naprawić tą partycje ( nadać jej literę)? Próbowałem eset, testdisk, Ale nie może nadać literki.


RE: Jak przerwać Diagnostykę pamieci - War_3_ - 25.11.2010 13:34

Chyba Gparted miał taką opcję. Ew. Partition Magic.