Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja aktualizacji prawdopodobnie się zawiesiła (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja aktualizacji prawdopodobnie się zawiesiła (rozwiązany) (/instalacja-aktualizacji-prawdopodobnie-sie-zawiesila-rozwiazany-11518-t)



Instalacja aktualizacji prawdopodobnie się zawiesiła (rozwiązany) - zeten - 21.11.2010 19:49

Dałem polecenie zamknij.
Od ponad godziny mam komunikat:
"Nie wyłączaj komputera ani nie odłączaj jego zasilania.
Instalowanie aktualizacji 1 z 30 .."
Czy to możliwe żeby to tak długo trwało ?
Proszę o pomoc co robić.


RE: Nie mogę zamknąć systemu - House - 21.11.2010 21:07

"Nie wyłączaj komputera ani nie odłączaj jego zasilania.
Instalowanie aktualizacji 1 z 30 .." Niekiedy aktualizacje instalują się dosyć długo.
Jednak godzina to zbytnia przesada, obstawiam za jakąś zwiechą. Poczekał bym jednak jeszcze trochę czasu, jeśli nie wskoczy 2 z 30, resetował bym maszynę (robisz to jednak na własną odpowiedzialność) - aktualizacje jednak można ponownie doinstalować w każdym momencie.


RE: Nie mogę zamknąć systemu - zeten - 21.11.2010 21:23

Dzięki za reakcję. Zrobiłem jak mówisz. Na szczęście odpalił w normalnym trybie. Aktualizacje zainstalowałem przed zamknięciem z powodzeniem. Pozdrawiam zeten