Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 i pasek zadań - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 i pasek zadań (/windows-7-i-pasek-zadan-11513-t)



Windows 7 i pasek zadań - LeBron - 21.11.2010 15:54

Witam, otóż mam taki problem, że gdy najadę kursorem na jakiś skrót na pasku zadań to wyświetla się okienko z otwartą stroną, wcześniej była to zwykła nazwa. Jak przywrócić tą nazwę zamiast wyświetlania się okienek ?
Oto screen z tym okienkiem :
[Obrazek: rs4vmo.png]


RE: Windows 7 i pasek zadań - ihatebuffering - 21.11.2010 16:55

Wcześniej czyli za czasów XP, albo gdy miałeś ustawioną zwykłą kompozycję bez AERO. Taki pasek jest standardowo w Windows 7 i uwierz mi, potem się do niego przyzwyczaisz.


RE: Windows 7 i pasek zadań - LeBron - 21.11.2010 18:08

W Win 7 też miałem tylko nazwę po najechaniu kursorem, więc nie wiem dlaczego tak się stało. Czy to możliwe, że po aktualizacji systemu tak się stało ?


RE: Windows 7 i pasek zadań - ihatebuffering - 21.11.2010 20:46

Kliknij PPM na pulpicie, Personalizuj i wybierz Kompozycje podstawowe... Podstawowa kompozycja Windows 7. Taka miałeś wcześniej?


RE: Windows 7 i pasek zadań - LeBron - 21.11.2010 21:27

Właśnie problem w tym, że miałem kompozycję AERO, a wyświetlały się tylko nazwy zamiast okien.


RE: Windows 7 i pasek zadań - Krzysztof2000 - 27.11.2010 22:00

(21.11.2010 21:27)LeBron napisał(a):  Właśnie problem w tym, że miałem kompozycję AERO, a wyświetlały się tylko nazwy zamiast okien.

Witam
Jesli tak było na aero to przyczyną mogły byc ustawienia karty graficznej, głębia kolorów tez tak miałem na aero rówiez były tylko zwykłe nazwy tylko przy 16bit a 32bit takie własnie obrazki.
Mam równiez prośbe jak przywrócic folder oraz przegladarke IE tak jak wyzej na zdjeciu na pasku zadan po lewej stronie?
Poprostu mi wszystko poznikało i niemoge w zaden sposób przeciagnąc czy dodac na pasku zadan,dodam ze paski szybkiego uruchamiania te po prawej stronie mozna bez problemu dodac ale tu chodzi o te duze ikon jak na poczatku po zainstalowaniu systemu były.
Pozdrawiam


RE: Windows 7 i pasek zadań - Nostromo - 27.11.2010 23:05

LeBron,
zapoznaj się z tutkiem Jak szybko dostosować pasek zadań w Windows 7,
7 Taskbar Tweak 1.0 pozwala min. na wyłączanie podglądu okien w miniaturach na pasku zadań Windows 7.
Pzdr.