Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Dwa systemy (x32 i x64) na jednym komputerze (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Dwa systemy (x32 i x64) na jednym komputerze (rozwiązany) (/dwa-systemy-x32-i-x64-na-jednym-komputerze-rozwiazany-11512-t)



Dwa systemy (x32 i x64) na jednym komputerze (rozwiązany) - toooomelo - 21.11.2010 15:10

Witam!


Poczytałem forum i znalazłem dużo opisów jak i co zrobić, aby zainstalować na jednym komputerze dwa systemy operacyjne: Windows XP i Windows 7.
Niestety, niewiele się mówi o architekturze omawianych systemów, a ja bym chciał zainstalować WindowsXP x32 i Windows7 x64.
I stąd moje pytania:
1. czy taka konfiguracja jest możliwa?
2. czy to coś zmienia?
3. czy to nie robi różnicy i instalować oba systemy po kolei, czyli najpierw XP, a potem 7, jak to jest opisane na forum?


RE: Dwa systemy (x32 i x64) na jednym komputerze. - ihatebuffering - 21.11.2010 15:18

Nie ma żadnej różnicy pomiędzy instalacją według ogólnodostępnych sposobów instalacji XP (32/64) i Windows 7(32/64). Jest to obojętne.


RE: Dwa systemy (x32 i x64) na jednym komputerze - toooomelo - 21.11.2010 15:28

Wydaje mi się, że jak jest konkretne pytanie, to i można spodziewać się konkretnej odpowiedzi Zacieszacz
Znowu "Pomógł" dla Ciebie i dziękuję bardzo! Uśmiechnięty