Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z odtwarzaniem muzyki w Windows7, po instalacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Problem z odtwarzaniem muzyki w Windows7, po instalacji (/problem-z-odtwarzaniem-muzyki-w-windows7-po-instalacji-11502-t)



Problem z odtwarzaniem muzyki w Windows7, po instalacji - SilvA - 20.11.2010 22:33

Witam

Piszę ponieważ nie mogę słuchać muzyki na moim lapku, dotyczy to muzyki wgranej na niego. Gdy chcę włączyć jakąś piosenkę to wyświetla się "operacja nie powiodła się" i folder w którym znajduje się dany kawałek. ;/ irytuje mnie to bo nowy sprzęt a już na początku problemy.
Nawet nie mogę włączyć Windows Media Player.


RE: Nie odtwarza muzyki - Nostromo - 21.11.2010 00:14

Czy masz zainstalowane kodeki? Polecam K-Lite Codec Pack. Tych używam od dłuższego czasu.
Czy masz aktualne sterowniki? Polecam zaznajomienie się z wątkiem Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada).
Czy masz ustawiony odtwarzacz domyślny dla tych plików?


RE: Problem z odtwarzaniem muzyki w Windows7, po instalacji - SilvA - 21.11.2010 09:48

Tak mam ustawiony jako domyślny odtwarzacz.
Te dwie opcje raczej tez mam bo jest to nowy laptop kupiony w komputroniku więc wszystko powinno działać bez zarzutów.
Nostromo problem leży w systemie bo ja nawet windows media player nie mogę włączyć. ;/
To nie tylko z tym mam problem gadżety jak włączę to nic się nie wyświetla tylko jakiś mały kwadracik biały i krzyżyk którym mogę wyłączyć i internet explorer się też coś skopał. Więc nie wiem co jest wirusów nie mam bynajmniej jak skanowałem Avastem nic nie wykrył tak samo zaporą windows a nic z systemu nie usuwałem.


RE: Problem z odtwarzaniem muzyki w Windows7, po instalacji - PLANETKA - 21.11.2010 10:44

Nostromo Link który podałeś nie działa.