Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Szary ekran logowania (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Szary ekran logowania (rozwiązany) (/szary-ekran-logowania-rozwiazany-11451-t)



Szary ekran logowania (rozwiązany) - s_uchy - 18.11.2010 18:10

Witam. Mam mały problem z Win 7 prof 64bit.nie jest może ważny ale denerwujący Uśmiechnięty chodzi o to, że laptop uruchamia się normalnie ale gdy pokazuje się ekran logowania to jest on szary (nie ma oryginalnych niebieskich barw),po zalogowaniu pulpit również jest w odcieni szarości dopiero po chwili łapie kolory i wszystko działa bez zarzutu (są kolory,filmy,gry,aplikacje działają normalnie).Problem ten wystąpił po tym jak w trakcie uruchamiania padła mi bateria ( system uruchomił się normalnie ale już z wyżej wymienionym problemem)
Gdyby ktoś miał pomysł co z tym fantem zrobić byłbym wdzięczny Uśmiechnięty Z góry dziękuje za pomoc.


RE: Szary ekran logowania - ihatebuffering - 19.11.2010 17:00

Od kiedy tak masz? Jeśli od nie dawna, to przywróć system.


RE: Szary ekran logowania - s_uchy - 23.11.2010 15:16

Probowałem ale nic nie dało.no trudno.muszę się przyzwyczaić Cwaniak


RE: Szary ekran logowania - War_3_ - 23.11.2010 15:20

Spróbuj reinstalacji sterowników do grafiki.


RE: Szary ekran logowania - bodziulla - 23.11.2010 15:21

Hej.
Widziałem takie zjawisko na lapku z firmy Dell-a. Był problem z baterią i w tym wypadku pomogła aktualizacja biosaCwaniak
Pzdr


RE: Szary ekran logowania - s_uchy - 26.11.2010 23:29

Dzięki za rady Uśmiechnięty zauktualizuje Bios a później stery od grafiki sprawdze Uśmiechnięty napisze efekty


RE: Szary ekran logowania - s_uchy - 01.12.2010 16:45

Wszystko jest już ok.odinstalowałem grafikę i zainstalowałem jeszcze raz Uśmiechnięty dzięki za pomoc.temat do zamknięcia