Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak dostępu do pendrive'a (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak dostępu do pendrive'a (rozwiązany) (/brak-dostepu-do-pendrive-a-rozwiazany-1144-t)



Brak dostępu do pendrive'a (rozwiązany) - artmasterp - 25.08.2009 18:53

Witam mam mały problem w moim win7 x64 ultimate bulid 7100 mianowicie nie mam dostępu do pendriv-ów podłączanych do komputera. Gdy uruchomię windę w trybie awaryjnym wszystko działa może wie ktoś jak rozwiązać ten problem?


RE: Brak dostępu do pendrive - FiFU - 31.08.2009 10:04

Pokaż loga z RSIT.


RE: Brak dostępu do pendrive - artmasterp - 03.09.2009 11:25

w trakcie skanowania wyskakuje coś takiego:
Line -1
Error: Variable used without being declared


RE: Brak dostępu do pendrive - Floyd - 03.09.2009 11:58

Masz tak z każdym PenDrivem?! Spróbuj zmienić gniazdo. Użyj tylnych gniazd których rzadziej używasz.

W ostatnich czasach zauważyłem notoryczne sypanie się portów, albo urządzeń nie przystosowanych, co dziwniejsze po zmianie portu, sytuacja się zmienia (mówię na przykładzie Win XP), mam również na uwadze jakieś azjatyckie PenDrivy.

A może coś z tej strony pomoże: http://sklep.pendrive.pl/sterowniki.html


RE: Brak dostępu do pendrive - artmasterp - 03.09.2009 13:04

Mam problemy z penDrivami kartami pamięci podłączanymi przez czytnik kart (penDrive) nawet jak podłącze telefon nie mogę wejść na pamięć w telefonie ani na karcie generalnie wszystko co podłącze i pokaże mi się w systemie jako nowy dysk przenośny nie ma do tego dostępu nawet z nawigacją próbowałem jest to samo używam Ccleanera nie wiem czy to nie jest przyczyna a nie zrobiłem backupów usuwanych kluczy ;(


Problem został rozwiązany:
Programem hide folders przez przypadek ukryłem cały ,,mój komputer" dyski twarde działały bez problemów ale pen-drive i wirtualne dyski montowane do napędu były blokowane tak samo jak cd-romy usunięcie blokady rozwiązało całkowicie mój problem Uśmiechnięty
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc