Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 na płytach Recovery, a sterowniki (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Windows 7 na płytach Recovery, a sterowniki (rozwiązany) (/windows-7-na-plytach-recovery-a-sterowniki-rozwiazany-11303-t)



Windows 7 na płytach Recovery, a sterowniki (rozwiązany) - aniia - 13.11.2010 18:02

Witam,
jakiś czas temu kupiłam sobie laptopa firmy asus, z Windows 7 Home Premium.
Gdy zapytałam o płytę z window7 pan powiedział, że dzięki programowi który jest zainstalowany na laptopie zgram sobie wszystko. I tak też zrobiłam, zaraz po pierwszym uruchomieniu przy pomocy programu AI Recovery Burner.
W sumie zajęło mi to wszystko 4 płyty DVD.

Mam pytanie, czy sterowniki do karty itd. też się zgrały na tych płytach?


RE: Windows 7 na płytach Recovery, a sterowniki - ihatebuffering - 13.11.2010 18:09

Tak. Gdy zbootujesz te płyty, program instalacyjny poprowadzi Cię krok po kroku. System będzie w początkowym stanie. Tz. po pierwszym uruchomieniu i konfiguracji itp. Sterowniki i wszystkie programy od Asusa, plus pewnie jakiś Antywirus i Office jest nagrane na tych płytach.


RE: Windows 7 na płytach Recovery, a sterowniki - balwanekbuli - 13.11.2010 21:22

Niop potwierdzam. Właśnie robiłęm recovery u siostry, a mamy dwa asusy K50ij.
Przywracałem z dysku bo prościej i szybciej, i są wszystkie sterowniki i śmieci.

Ale dodatkowo wraz z zakupem dostałem płytkę taką niebieską oznaczoną ASUS drivers and programs czy coś takiego Uśmiechnięty Jeszcze nawet jej nie wyjąłem z pudełka bo i po co Uśmiechnięty


RE: Windows 7 na płytach Recovery, a sterowniki - aniia - 13.11.2010 22:18

(13.11.2010 21:22)balwanekbuli napisał(a):  mamy dwa asusy K50ij.
Ja właśnie też mam tego asusa.

Dziękuję Wam!