Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Źle odczytywany model karty ATI (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Źle odczytywany model karty ATI (rozwiązany) (/zle-odczytywany-model-karty-ati-rozwiazany-11298-t)



Źle odczytywany model karty ATI (rozwiązany) - OBCY1910 - 13.11.2010 14:58

Witam wszystkich Cwaniak, mam problem z kartą lub ze sterownikami , a wygląda to tak .

Zakupiłem na allegro używaną kartę graficzną (Sapphire Ati Radeon HD 3650) po zainstalowaniu sterowników -Ati Raden 3*** series ,Catalyst Control Center wskazywał właśnie sterowniki do karty 3650 na karcie też jest napisane Ati Radeon HD3650.

Po formacie zainstalowałem sterowniki, a tak naprawdę to same się zainstalowały po wcześniejszym włożeniu płyty ze sterownikami do napędu , nie musiałem wybierać sterowników , a zainstalowały się takie,,,Vision Tek Radeon HD 2600 XT AGP.

............ps ,,czy zostałem oszukany a może jakoś do się to wyjaśnić.


RE: Problem z kartą ati - trefl - 13.11.2010 15:44

Wejdź w manager urządzeń i wybierz kartę graficzną.Następnie aktualizuj sterownik => odszukaj zainstaluj oprogramowanie ręcznie => pozwól mi wybrać z listy sterowników zobacz czy masz tu Ati Radeon HD 3650 wybierz i daj OK. Jeśli nie widać to zdejm ptaszka ze zgodny sprzęt i wybierz z listy swoją ATI. Wcale nie musisz być oszukany.Windows mógł sam dopasować sterownik. Twoja karta dodatkowo potrzebuje Hotfixa pod AGP.Pobierz go ze strony producenta karty.


RE: Problem z kartą ati - OBCY1910 - 15.11.2010 22:23

Pobralem Hotfixa , ale najpierw muszę odinstalować te stare czyli 2600?
Zauważyłem po graniu przez neta np: w call of duty jest lepiej grać z tymi sterownikami ,wcześniej miałem 3650 i było gorzej.


RE: Problem z kartą ati - OBCY1910 - 11.12.2010 14:27

Witam już jest ok , można zamknąć temat.