Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uzyskaniem uprawnien administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z uzyskaniem uprawnien administratora (/problem-z-uzyskaniem-uprawnien-administratora-11235-t)



Problem z uzyskaniem uprawnien administratora - klemski - 10.11.2010 23:40

Witam. Mimo przeszukania forum i przeczytania poradnikow nadal nie jestem w stanie uzyskac pelnych praw... kiedy probuje dodac uzytkownikow w konsoli to wyskakuje mi blad: [attachment=1777]. A poza tym ciagle wyskakuje mi blad[attachment=1778]. Nie mam zielonego pojecia jak sobie z tym poradzic , ale jest to bardzo upierdliwe. Nie wiem tez co moze byc problemem kiedy probuje zainstalowac MedalOfHonor 2010. Pobralem juz 4 wersje i zadna jak naciskam przycisk instaluj nic nie robi. Mysle ze moze to byc problem z uprawnieniami. Zapomnialem dodac ze jak probowalem zmniejszyc ustawienia kontroli konta uzytkownika, przesowam pasek na dol i naciskam ok to nic sie nie dzieje i okienko sie nie zamyka. Dopiero jak przycisne Anuluj. Probowalem PPM na moj komputer i "zarzadzaj" to wyskakuje allert:[attachment=1779]. Pomocy